Dvojzávod ČP štafet & ČP/ŽA Sprint

Schuster Martin     28.05.2018

Početná 13-členná výprava našeho klubu vyrazila do dalekých západních Čech na trojzávod, běžely se 2xštafety (Třemošná) a jeden sprint (Plzeň), dalších 8 borců bojovala v dresu Hanácké oblasti v rámci Vyzývacího poháru

Sobota štafety Třemošná, 26.5.2018

D18 ve složení Bára/Helena/Karolína o kousek nedosáhly na body, 27. místo

H18 ve složení Jirka/Adam/Vít bodovala, 19. místo

H21 mladí = Kuba/Tomino/Jarda 47. místo

H21 staří = Koove/Martin/Mirek 63. místo

Sprint Pisner Urquell, 26.5.2018

Tento sprint byl "divný", tratě se musely na poslední chvíli zkrátit o závěrečné 2-3 kontroly (v části pivovaru byla soukromá akce), fixem zamalované kontroly se vynechaly a běželo se na sběrku a do cíle. Některé tratě ale nakonec skončily ještě před cílem, ruční úpravy fixem totiž nebyly přesné a někteří tak měli omezenou volbu na sběrku. Tratě byly navíc „vylepšené“ o spoustu umělých překážek na jednom mostě, zde se dalo hodně ztratit (získat). No a kde jinde než v pivovaru se předvedli zejména naši veteráni, Jana byla 2. v D45, Kove 2. v H35, a Mirek 3. v H45.

Neděle štafety Třemošná, 27.5.2018

D18 se prohodily, 1. Bára, 2. Karol, 3. Helen, 27. místo

H18 se prohodili také, 1. Adam, 2. Vít, 3. Jirka opět bodovali, 15. místo

H21 mladí si polepšili, 1. Kuba (výborně zaběhl první úsek, předával na 4. místě), 2. Jarda, 3. Tomino, celkově 42. místo